⚡ Taruhan Masa Nyata

pantas44 Perlawanan Langsung – Taruhan In-Play
Sukan Terpantas & Terlengkap untuk Malaysia

Rasai degupan taruhan langsung – odds berubah setiap saat, setiap gol mengubah keadaan, setiap keputusan bermakna. pantas44 menghadirkan pengalaman in-play terbaik untuk peminat sukan Malaysia.

0 Perlawanan Live Kini
0 Sukan Diliputi
0 Kadar Bayaran Balik
0 Kemas Kini Odds

Perlawanan Langsung Sekarang

Odds dikemas kini setiap 3 saat – klik untuk masuk slip taruhan

LIVE 480 PERLAWANAN
Bola Sepak
Basketball
Badminton
Tennis
Liga Super MY
E-Sukan
🏆 EPL – Gameweek 32 LIVE
⏱ 67'
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Manchester City
2 – 1
Skor Semasa
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Arsenal
Man City1.62
Seri4.10
Arsenal5.20
Taruh Kini
🇲🇾 Liga Super Malaysia – Pusingan 18 LIVE
⏱ 52'
🔵
Johor DT
1 – 0
Skor Semasa
🔴
Selangor FC
Johor DT1.48
Seri4.50
Selangor6.80
Taruh Kini
🌍 UEFA Champions League LIVE
⏱ 38'
🇪🇸
Real Madrid
0 – 0
Skor Semasa
🇩🇪
Bayern Munich
Real Madrid2.15
Seri3.40
Bayern3.10
Taruh Kini
🏀 NBA – Western Conference LIVE
⏱ Q3 – 4:22
🟣
LA Lakers
88–79
Skor Semasa
🟢
Boston Celtics
LA Lakers1.78
Boston2.05
Taruh Kini
🏸 BWF World Tour Finals LIVE
⏱ Set 2 – 14:10
🇲🇾
Lee Zii Jia
1 – 1
Set
🇮🇩
Jonatan Christie
Lee Zii Jia2.10
Jonatan1.75
Taruh Kini
🎮 E-Sukan – Mobile Legends MY LIVE
⏱ Game 2
🇲🇾
Team Flash MY
0 – 1
Game
🇲🇾
RSG Malaysia
Team Flash2.65
RSG MY1.45
Taruh Kini
pantas44

🏆 Kemenangan Taruhan Langsung Terkini

Pemain pantas44 yang baru sahaja menang melalui taruhan in-play

AM
Amirul****Mas
Johor DT menang – Liga Super Malaysia
RM 3,800
NF
Nurul****Fad
Over 2.5 Gol – EPL Manchester City
RM 1,620
HZ
Haziq****Zai
Lee Zii Jia menang – BWF Finals
RM 4,200
SR
Suhaila****Ros
LA Lakers menang – NBA Live
RM 2,150
KA
Khairul****Azi
Cash Out tepat masa – UCL Real Madrid
RM 7,400
ZM
Zulaikha****Mah
RSG MY menang – Mobile Legends
RM 980
FH
Firdaus****Han
Parlay 3 Perlawanan – Liga Super
RM 12,600
RM
Razif****Mod
Gol Pertama minit 67 – EPL
RM 5,500
AM
Amirul****Mas
Johor DT menang – Liga Super Malaysia
RM 3,800
NF
Nurul****Fad
Over 2.5 Gol – EPL Manchester City
RM 1,620
HZ
Haziq****Zai
Lee Zii Jia menang – BWF Finals
RM 4,200
SR
Suhaila****Ros
LA Lakers menang – NBA Live
RM 2,150
KA
Khairul****Azi
Cash Out tepat masa – UCL Real Madrid
RM 7,400
ZM
Zulaikha****Mah
RSG MY menang – Mobile Legends
RM 980
FH
Firdaus****Han
Parlay 3 Perlawanan – Liga Super
RM 12,600
RM
Razif****Mod
Gol Pertama minit 67 – EPL
RM 5,500

28 Sukan Diliputi Secara Langsung

Dari gelanggang bola sepak hingga arena e-sukan – semua ada di pantas44

⚽
Bola Sepak
EPL, La Liga, UCL, Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia
286 Live
🏸
Badminton
BWF World Tour, Piala Thomas, Piala Uber, Liga Badminton Malaysia
24 Live
🏀
Basketball
NBA, FIBA, Asean Basketball League (ABL)
18 Live
🎾
Tennis
ATP, WTA, Grand Slam, Davis Cup
36 Live
🎮
E-Sukan
Mobile Legends, Dota 2, CS:GO, PUBG Mobile Malaysia
42 Live
🏏
Kriket
IPL, Test Series, ICC World Cup
12 Live
🥊
Tinju & MMA
UFC, ONE Championship, perlawanan tinju utama
8 Live
🏎️
Lumba Kereta / Motor
Formula 1, MotoGP, Malaysia MotoGP Sepang
6 Live
pantas44

Pasaran Taruhan In-Play di pantas44

Lebih dari sekadar siapa yang menang – tebak setiap detik perlawanan

Pemenang Perlawanan

Pasaran asas yang selalu ada – pilih mana-mana pihak atau seri. Odds berubah ikut skor semasa.

Over / Under Gol

Berapa jumlah gol yang akan dicatat? Pasaran Over/Under dikemas kini setiap skor baru dicatat.

Handikap Langsung

Berikan kelebihan atau beban kepada pasukan mengikut keadaan semasa perlawanan berlangsung.

Gol Seterusnya

Siapa yang akan jaringkan gol berikutnya? Pasaran pantas dan mendebarkan yang boleh selesai dalam minit.

Kad Merah / Kuning

Adakah akan ada kad merah dalam perlawanan ini? Pasaran unik yang bergantung pada disiplin pemain.

Keputusan Separuh Masa

Tebak skor pada minit ke-45 tanpa menunggu perlawanan penuh. Peluang menang lebih cepat.

Parlay In-Play

Gabungkan beberapa perlawanan langsung dalam satu slip taruhan untuk gandaan kemenangan yang lebih besar.

Kedudukan Penjuru

Berapa jumlah penjuru yang akan dijalankan? Pasaran khusus bola sepak yang semakin popular di pantas44.

💰

Ciri Cash Out – Kawal Kemenangan Anda Sendiri

Jangan tunggu perlawanan habis. Ciri Cash Out pantas44 membolehkan anda mengambil kemenangan pada bila-bila masa semasa perlawanan masih berlangsung. Jika keadaan berubah dan anda rasa risiko terlalu tinggi, tekan Cash Out dan wang terus masuk ke akaun anda. Ini adalah kawalan sebenar yang tiada di kebanyakan platform lain.

Odds Semasa – Perlawanan Utama Malam Ini

Kemas kini setiap 3 saat – daftar untuk lihat odds penuh masa nyata

Perlawanan Liga / Sukan 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Tetamu) O/U 2.5
Manchester City vs Arsenal EPL 1.62 4.10 5.20 O 1.78
Johor DT vs Selangor FC Liga Super MY 1.48 4.50 6.80 O 1.95
Real Madrid vs Bayern Munich UEFA Champions League 2.15 3.40 3.10 O 1.68
LA Lakers vs Boston Celtics NBA 1.78 – 2.05 O/U 221.5
Lee Zii Jia vs Jonatan Christie BWF World Tour 2.10 – 1.75 O 2.5 set

* Odds di atas adalah anggaran dan berubah setiap saat. Daftar untuk melihat odds masa nyata penuh.

pantas44

Cara Membuat Taruhan Perlawanan Langsung

Dari daftar hingga kemenangan masuk akaun – empat langkah mudah

1
Daftar & Deposit

Buka akaun pantas44 dalam 2 minit. Deposit menggunakan Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay atau FPX. Minimum RM20.

2
Pilih Perlawanan Live

Masuk ke bahagian Perlawanan Langsung di pantas44. Pilih sukan dan perlawanan yang sedang berlangsung.

3
Pilih Pasaran & Taruh

Klik pada odds pilihan anda, masukkan jumlah taruhan dalam RM dan sahkan. Slip taruhan diproses serta-merta.

4
Terima atau Cash Out

Tunggu keputusan akhir atau gunakan Cash Out bila anda rasa masa yang sesuai. Kemenangan masuk dalam minit.

Perlawanan Langsung di pantas44 – Kenapa Ia Berbeza Daripada Taruhan Biasa?

Kalau anda pernah nonton perlawanan bola sepak Liga Super Malaysia di Astro atau di stadium sambil pegang telefon – pernah tak rasa macam nak ambil bahagian lebih dari sekadar menjerit sokong pasukan? Itulah perasaan yang pantas44 cuba hadirkan melalui platform Perlawanan Langsung kami. Bukan sekadar letak taruhan sebelum wisel mula berbunyi, tapi terus terlibat semasa aksi berlangsung, buat keputusan berdasarkan apa yang anda tengok di skrin, dan rasa kepuasan apabila analisis anda tepat.

Taruhan in-play atau perlawanan langsung adalah satu evolusi dalam dunia taruhan sukan. Di pantas44, kami menyedari bahawa peminat sukan Malaysia – terutamanya yang mengikuti Liga Super Malaysia, EPL, dan badminton – mempunyai pengetahuan mendalam tentang pasukan dan pemain yang mereka sokong. Pengetahuan itu bernilai. Dan taruhan langsung adalah cara untuk memanfaatkan pengetahuan tersebut pada masa yang paling tepat.

Bayangkan anda sedang tengok perlawanan Johor DT lawan Selangor FC. Johor DT sedang unggul 1–0 pada minit ke-52, tapi anda perasan Selangor mula menguasai kawalan bola dan sudah tiga kali hampir jaringkan gol dalam masa 10 minit terakhir. Anda rasa momentum sedang beralih. Di sinilah taruhan langsung pantas44 memberikan anda kelebihan – anda boleh masuk ke pasaran "Selangor jaringkan gol seterusnya" atau "Over 1.5 gol baki perlawanan" berdasarkan apa yang anda sendiri saksikan, bukan hanya statistik pra-perlawanan.

Kelajuan adalah teras kepada pengalaman perlawanan langsung yang baik, dan pantas44 tidak berkompromi dalam hal ini. Odds dikemas kini setiap 3 saat – salah satu kadar kemas kini terpantas dalam industri ini. Ini bermakna apabila gol dicatat, kad merah dikeluarkan, atau pemain cedera, odds di pantas44 menyesuaikan diri dalam masa nyata dan anda sentiasa berurusan dengan nilai yang tepat dan adil.

Satu ciri yang sangat dihargai oleh pemain pantas44 ialah Cash Out. Ini adalah alat yang membolehkan anda merealisasikan kemenangan atau mengurangkan kerugian sebelum perlawanan berakhir. Contohnya, anda sudah taruh pada pasukan A untuk menang, dan kini pasukan A mengungguli 2–0 pada minit ke-75. Anda rasa ia agak selamat tapi masih ada sedikit risiko. Dengan Cash Out pantas44, anda boleh ambil kira-kira 85% daripada nilai kemenangan penuh pada minit itu juga, dan wang terus masuk ke akaun anda tanpa perlu menunggu wisel akhir. Ini adalah kawalan sebenar dalam tangan anda.

Dari segi liputan sukan, pantas44 menyediakan akses kepada 28 kategori sukan secara langsung, dengan lebih 480 perlawanan aktif pada sebarang masa sepanjang hari. Bola sepak sudah tentulah jadi tumpuan utama – EPL, La Liga, Bundesliga, UEFA Champions League, dan Liga Super Malaysia semuanya ada. Tapi apa yang membuat pantas44 istimewa ialah liputan sukan tempatan yang mendalam. Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, Liga Badminton Malaysia, dan e-sukan Malaysia seperti Mobile Legends semua diliputi dengan pasaran yang lebih relevan untuk pemain tempatan.

Bagi peminat e-sukan – segmen yang semakin besar dalam kalangan anak muda Malaysia – pantas44 menawarkan taruhan langsung untuk turnamen Mobile Legends, Dota 2, CS:GO, dan PUBG Mobile yang popular di Malaysia. Ini adalah pasaran yang jarang ditemui di platform lain dengan nilai odds yang kompetitif. pantas44 faham bahawa peminat e-sukan Malaysia adalah antara yang paling berpengetahuan di Asia Tenggara, dan mereka layak mendapat platform taruhan yang memahami ekosistem mereka.

Soal deposit dan pengeluaran, pantas44 adalah pilihan yang paling mudah untuk pengguna Malaysia. Semua transaksi dalam Ringgit Malaysia tanpa sebarang pertukaran mata wang. Anda boleh deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet yang ada dalam poket hampir setiap rakyat Malaysia, DuitNow yang pantas dan boleh dipercayai, GrabPay, Boost, ShopeePay, atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum hanya RM20 dan biasanya aktif dalam masa kurang dari satu minit. Pengeluaran kemenangan ke akaun bank Malaysia diproses dalam 5 hingga 10 minit – cukup untuk anda sambung tengok perlawanan seterusnya.

pantas44 juga menyediakan statistik langsung dan visualisasi perlawanan dalam platform kami. Anda boleh lihat penguasaan bola, jumlah penjuru, tembakan ke arah gol, dan kad yang dikeluarkan – semua ini bukan sekadar hiasan, tapi maklumat berguna yang membantu anda membuat keputusan taruhan yang lebih bijak semasa perlawanan sedang berjalan. Bagi pemain yang serius, ini adalah perbezaan antara taruhan berdasarkan perasaan dan taruhan berdasarkan data.

Jika anda belum pernah mencuba taruhan perlawanan langsung dan masih bergantung pada taruhan pra-perlawanan semata-mata, anda sebenarnya tertinggal sebahagian besar keseronokan yang pantas44 boleh tawarkan. Daftar hari ini, tuntut bonus selamat datang anda, dan rasai sendiri bagaimana taruhan in-play di pantas44 mengubah cara anda menikmati setiap perlawanan sukan – sama ada di stadium Bukit Jalil, di kedai mamak bersama kawan-kawan, atau dari keselesaan sofa rumah anda.

Tips Taruhan Perlawanan Langsung
Perhatikan Momentum Perlawanan

Skor tidak selalu mencerminkan momentum sebenar. Pasukan yang kelihatan mendominasi walaupun ketinggalan sering menang akhirnya.

Guna Cash Out dengan Bijak

Jangan Cash Out terlalu awal hanya kerana takut. Nilai Cash Out terbaik biasanya muncul apabila keadaan masih rapat.

Elak Kejar Kerugian

Jika taruhan pertama anda kalah, jangan terus masuk taruhan baharu untuk balas dendam. Sabar dan analisis perlawanan berikutnya.

Manfaatkan Statistik Langsung

Gunakan data penguasaan bola dan tembakan ke gol di pantas44 sebelum buat keputusan – bukan sekadar ikut perasaan.

Tetapkan Bajet Per Sesi

Taruhan langsung sangat pantas dan mendebarkan. Tetapkan had RM sebelum mula dan patuhi had tersebut walaupun menang.

Kaedah Deposit Malaysia
Touch 'n Go GrabPay Boost ShopeePay DuitNow Maybank2u CIMB Clicks
Dasar Privasi

Semua data taruhan dan transaksi anda dilindungi enkripsi SSL 256-bit. pantas44 mematuhi PDPA 2010 Malaysia sepenuhnya.

Baca Dasar Privasi →
pantas44

Kenapa Pilih pantas44 untuk Taruhan Perlawanan Langsung?

Ciri-ciri yang menjadikan pantas44 pilihan pertama pemain Malaysia

Odds Dikemas Kini Setiap 3 Saat

Kelajuan kemas kini odds pantas44 adalah antara terpantas di Malaysia. Anda sentiasa berurusan dengan nilai yang tepat dan terkini.

Ciri Cash Out Segera

Ambil kemenangan anda bila-bila masa semasa perlawanan berlangsung. Cash Out diproses dalam masa kurang 30 saat ke akaun pantas44 anda.

Statistik Langsung Terperinci

Penguasaan bola, tembakan, penjuru, kad – semua data tersedia masa nyata untuk bantu anda buat keputusan berdasarkan fakta.

Bayaran Tempatan Malaysia

Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay dan FPX tersedia. Semua transaksi dalam Ringgit Malaysia tanpa yuran tersembunyi.

Dioptimumkan untuk Mudah Alih

Taruhan langsung dari telefon anda semasa menonton di stadium atau kedai mamak. Antaramuka pantas44 laju dan responsif di semua peranti.

Sokongan 24/7 Bahasa Melayu

Pasukan sokongan pantas44 berbahasa Melayu, sedia membantu melalui live chat, WhatsApp dan e-mel sepanjang masa.

Soalan Lazim – Perlawanan Langsung pantas44

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya mengenai taruhan in-play

Taruhan perlawanan langsung atau in-play membolehkan anda membuat taruhan semasa perlawanan masih berlangsung, berbeza dengan taruhan pra-perlawanan yang dibuat sebelum wisel pertama berbunyi. Di pantas44, odds untuk taruhan langsung dikemas kini setiap 3 saat mengikut keadaan semasa perlawanan – skor, penguasaan, kad, kecederaan dan banyak lagi faktor. Ini bermakna anda boleh bertindak balas terhadap apa yang berlaku di padang secara masa nyata, menjadikan taruhan lebih strategik dan mendebarkan.

Cash Out di pantas44 membolehkan anda merealisasikan keuntungan atau mengurangkan kerugian sebelum perlawanan tamat. Apabila taruhan anda sedang menang dan anda mahu ambil bayaran sekarang, klik butang "Cash Out" pada slip taruhan anda. pantas44 akan menunjukkan jumlah yang akan anda terima berdasarkan odds semasa. Jika anda bersetuju, tekan sahkan dan wang terus masuk ke akaun anda dalam masa bawah 30 saat. Ciri ini tersedia untuk kebanyakan perlawanan bola sepak, badminton dan basketball di pantas44.

pantas44 menyediakan taruhan langsung untuk 28 kategori sukan termasuk bola sepak (EPL, La Liga, UCL, Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia), badminton (BWF World Tour, Liga Badminton Malaysia), basketball (NBA, ABL), tennis (ATP, WTA), e-sukan (Mobile Legends, Dota 2, CS:GO, PUBG Mobile), kriket, tinju, MMA, lumba kereta Formula 1, MotoGP dan banyak lagi. Pada sebarang masa, biasanya terdapat lebih 480 perlawanan aktif di pantas44.

Taruhan minimum untuk perlawanan langsung di pantas44 bermula dari RM5 setiap slip, membuatkan ia mudah dicuba oleh sesiapa pun. Deposit boleh dilakukan menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum akaun ialah RM20 dan semua transaksi dalam Ringgit Malaysia tanpa caj pertukaran mata wang. Deposit biasanya aktif dalam masa kurang dari satu minit, dan pengeluaran kemenangan ke akaun bank Malaysia diproses dalam 5 hingga 10 minit.

Jangan Hanya Tonton – Libatkan Diri Bersama pantas44!

Daftar sekarang, tuntut bonus selamat datang dan mula taruhan perlawanan langsung pertama anda – setiap saat perlawanan adalah peluang menang bersama pantas44.

English